Nabór w ramach programu Executive MBA

24.06.2022 - 15:25 aktualizacja 27.06.2022 - 09:53
Redakcja: K.S

Uniwersytet Otwarty w Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów prowadzą nabór uczestników programu Executive MBA w roku akademickim 2022/2023. Program Executive MBA przygotowuje do skutecznego zarządzania w świecie VUCA, rozwija wszechstronną wiedzę o procesach biznesowych i pozwala na całościowe spojrzenie na złożoną strukturę organizacji.

Dyplom Executive Master of Business Administration jest elementem osobistej marki profesjonalnego menedżera, to synonim szerokiej i praktycznej wiedzy biznesowej, który potwierdza posiadanie najwyższych kompetencji zarządczych, kierowniczych i przywódczych.

Prowadzący kładą nacisk na praktyczne aspekty zarządzania, umożliwiając uczestnikom sprawne wdrażanie najnowszych rozwiązań w codziennej pracy. Prowadzący mają bogate doświadczenie biznesowe, są praktykami i ekspertami w różnych dziedzinach zarządzania. Partycypanci programu to doświadczeni menedżerowie z różnych branż, co umożliwia wymianę doświadczeń, poznanie sprawdzonych rozwiązań i wzajemną inspirację. Networking zapewnia wartościowe indywidualne i firmowe kontakty biznesowe.

Szczegółowe informacje dostępne są na głównej stronie MBA, Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów oraz na Facebooku.

rozmowa trzech uśmiechniętych osób, oficjalnie ubrane