Warsztaty dla osób zainteresowanych pozyskiwaniem grantów ERC

17.08.2016 - 10:08 aktualizacja 17.08.2016 - 10:08
Redakcja: admin

19 września 2016 roku w Warszawie odbędą się warsztaty, których celem jest przygotowanie naukowców do aplikowania o granty Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (European Research Council – ERC). Podczas szkolenia swoimi doświadczeniami podzielą się laureaci oraz ewaluatorzy grantów ERC. Będzie także możliwość skonsultowania swoich pomysłów badawczych i uzyskania wskazówek dotyczących formalno-prawnych aspektów przygotowania projektów ERC podczas dwugodzinnej sesji konsultacji indywidualnych z zaproszonymi ekspertami. Koszt udziału w warsztatach wynosi 50 zł. Spotkanie odbędzie się w języku angielskim.

Zgłoszenia chęci udziału w szkoleniu należy przesyłać drogą elektroniczną na adres e-mail excellence@pan.pl do 2 września. Organizatorami szkolenia są Polska Akademia Nauk oraz Międzynarodowy Instytut Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie PAN