Podpisanie umowy pomiędzy UŚ a I LO im. Waleriana Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej

20.11.2017 - 14:59 aktualizacja 20.11.2017 - 14:59
Redakcja: admin

W piątek 22 listopada 2017 roku o godz. 11.00 w I Liceum Ogólnokształcącym im. Waleriana Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej zostanie podpisana umowa o współpracy dydaktycznej pomiędzy liceum a Uniwersytetem Śląskim, której celem będzie współpraca naukowo-dydaktyczna. Ze strony uczelni dokument sygnować będzie prodziekan Wydziału Filologicznego ds. promocji i współpracy z otoczeniem dr hab. prof. UŚ Magdalena Pastuch. W imieniu I Liceum Ogólnokształcącego umowę podpisze dyrektor Beata Bończak.

W spotkaniu udział wezmą ponadto koordynatorzy z Wydziału Filologicznego ds. współpracy z liceum: dr Ewa Ficek (Instytut Języka Polskiego im. Ireny Bajerowej), dr Katarzyna Frukacz (Katedra Międzynarodowych Studiów Polskich), pełnomocnik rektora ds. promocji i kontaktu ze szkołami ponadpodstawowymi dr Magdalena Ochwat oraz koordynator ze strony szkoły mgr Katarzyna Jasiak.

Wykład inauguracyjny dla uczniów pt. „Komunikacja (auto)prezentacyjna – w jaki sposób skutecznie kształtować swój wizerunek? Podpowiedzi… i wątpliwości” wygłosi zastępca dyrektora Instytutu Języka Polskiego ds. dydaktycznych dr Ewa Biłas-Pleszak.