Dom Asystenta nr 3 w Katowicach

Paderewskiego 32,

Rezerwacja pokoi

Recepcja czynna całą dobę.

Wejście. Dom Asystenta nr 3 w Katowicach Hol i wejście. Dom Asystenta nr 3 w Katowicach

Uniwersytet Śląski Dom Asystenta nr 3 w Katowicach, dzięki swojemu doskonałemu usytuowaniu na prestiżowym Osiedlu Paderewskiego, stanowi doskonałą bazę noclegową nie tylko dla pracowników, studentów oraz gości Uniwersytetu Śląskiego, ale także dla wszystkich odwiedzających miasto, dla których ważny jest swobodny dostęp do kluczowych punktów Katowic – zabytków kultury, centrów handlowych, rozrywkowych i naukowych oraz terenów zielonych.

W pobliżu Domu Asystenta znajduje się park i kompleks rekreacyjno-sportowy o wielkości 86 ha, w tym 9 ha powierzchni wodnej – Dolina Trzech Stawów. Na terenie parku znajduje się parking, liczne ścieżki rowerowe, boiska do siatkówki plażowej oraz stacja roweru miejskiego.

POKOJE GOŚCINNE

Wszystkie pokoje zostały dopracowane z zachowaniem należytej staranności w trosce o Państwa komfort i wygodę. Ponadto we wszystkich pokojach dostępne jest dla naszych Gości bezpłatne WIFI.

Do Państwa dyspozycji oddajemy kilkadziesiąt miejsc noclegowych dopasowanych do indywidualnych potrzeb Gości.

3 pokoje typu VIP – dwa o powierzchni 31,6 m2 i jeden o powierzchni 46,96 m2.

W każdym z apartamentów znajduje się osobna sypialnia, część dzienna, aneks kuchenny, garderoba oraz łazienka.

18 pokoi typu „studio” o powierzchni 31,6 m2

Każdy pokój typu „studio” wyposażony jest we wnękę sypialnianą, łazienkę, garderobę lub aneks kuchenny.

11 pokoi 1 lub 2-osobowych o powierzchni 9,6 m2 i 16,2 m2

CENA NOCLEGÓW

Płatność tylko kartą.

Pokój 1-osobowy: 120 zł

Pokój 2-osobowy: 150 zł

Pokój 2-osobowy typu „studio” z łazienką: 230 zł/250 zł*

Pokój typu VIP (31,6 m2) z łazienką i aneksem kuchennym: 300 zł/320 zł*

Pokój typu VIP (46,96 m2) z łazienką i aneksem kuchennym: 350 zł/370 zł*

* W przypadku noclegu 3 osób

Specjalne ceny dla pracowników, doktorantów, studentów oraz gości Uniwersytetu Śląskiego – zapytaj obsługę pod numerem tel. 32 200 91 11.

LOKALIZACJA

ul. Paderewskiego 32

WSKAZÓWKI DOJAZDOWE

DOJAZD SAMOCHODEM

Doskonałe położenie w pobliżu autostrady A4 pozwala na sprawne dotarcie nie tylko do centrum Katowic, ale także do atrakcji w pobliskich miastach.

DWORZEC PKP KATOWICE

Z Dworca PKP w Katowicach do Domu Asystenta nr 3 można dostać się:

• pieszo w 25 min. (2,0 km) kierując się do wyjścia na ul. 3 Maja;
  • taksówką z Placu Oddziałów Młodzieży Powstańczej lub podziemnego dworca autobusowego wzdłuż wejścia do Galerii Katowickiej;
  • tramwajem z przystanku Katowice Dworzec PKP liniami: 14, 15, 20, 36, 40 w kierunku Szopienic, Sosnowca i Mysłowic – do przystanku Katowice Graniczna (5 minut + 9 minut pieszo);
  • autobusem z przystanku Katowice Dworzec liniami: 10, 110, 674, 910 – do przystanku Osiedle Paderewskiego Pomnik (7 minut + 10 minut pieszo).