Postudniówkowy pakiet survivalowy – powtórki maturalne

15.01.2020 - 13:27 aktualizacja 17.03.2022 - 23:36
Redakcja: OO
Tagi: maturzyści

W nowym roku Uniwersytet Śląski Maturzystów proponuje postudniówkowy pakiet survivalowy, czyli powtórki maturalne skierowane do wszystkich, którzy czas między studniówką a egzaminem chcieliby wykorzystać jak najlepiej. Maturzyści będą mogli wziąć udział w trzymiesięcznych intensywnych warsztatach z niemal wszystkich przedmiotów, jakie można zdawać na egzaminie, w tym: z języka polskiego, języka angielskiego, matematyki, fizyki, geografii, chemii, biologii, historii i wiedzy o społeczeństwie. Zajęcia rozpoczną się w lutym i skończą w kwietniu, a poprowadzą je prawdziwi pasjonaci, wykładowcy Uniwersytetu Śląskiego oraz najlepsi nauczyciele z naszego regionu, wykorzystując nowoczesne i sprawdzone metody dydaktyczne.

W ofercie UŚM znalazły się także weekendowe powtórki maturalne, które odbywać się będą w każdą sobotę od lutego do marca. Uczestnicy co tydzień będą powtarzać inny przedmiot w formie interaktywnego wykładu.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.maturzysta.us.edu.pl oraz na Facebooku.

Kontakt:
koordynatorzy: dr Magdalena Piotrowska-Grot, dr Agnieszka Wójtowicz-Zając