Prezentacja oferty edukacyjnej Uniwersytetu Śląskiego podczas II Siemianowickich Targów Małych i Średnich Przedsiębiorstw

15.05.2017 - 10:36 aktualizacja 05.11.2019 - 11:18
Redakcja: admin

W sobotę 20 maja w godz. od 9.00 do 17.00 na terenie Kompleksu Sportowego „Michał” (Siemianowice Śląskie, ul. Orzeszkowej 1) odbędą się II Siemianowickie Targi Małych i Średnich Przedsiębiorstw „Oferuję – Potrzebuję”. Pracownicy Działu Promocji Uniwersytetu Śląskiego podczas wydarzenia będą prezentować ofertę edukacyjną uczelni oraz przedstawią wymagania, jakie trzeba spełnić, by rozpocząć studia na UŚ. Celem targów jest wymiana doświadczeń, przeprowadzenie rekrutacji, pozyskanie nowych klientów, a także poznanie podwykonawców czy kooperantów. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Plakat targów prezentujący ludzi wykonujących różne zawody