Projekt radia Egida w konkursie Laury Uniwersyteckie 2023

24.10.2023 - 14:31 aktualizacja 24.10.2023 - 16:54
Redakcja: AJS

„Egida w terenie” to projekt Studenckiego Studia Radiowego Egida nominowany do Laurów Uniwersyteckich 2023 w kategorii media studenckie.

Konkurs organizowany jest przez Forum Uniwersytetów Polskich (FUniP) we współpracy z samorządami studenckimi z 22 uczelni, w tym Samorządem Studenckim Uniwersytetu Śląskiego. Przedsięwzięcie ma na celu wyłonienie i uhonorowanie wyróżniających się studentów i studentek, realizowanych przez nich inicjatyw, a także środowisk akademickich skupionych wokół uniwersytetów klasycznych w Polsce.

W tegorocznej edycji o Laury Uniwersyteckie ubiega się 31 projektów w dziewięciu kategoriach, w tym przedsięwzięcie radiowców z Uniwersytetu Śląskiego – „Egida w terenie”. Na nominowane inicjatywy można głosować do 27 października 2023 roku do godz. 20.00 za pomocą aplikacji: https://poll.app.do/laury-uniwersyteckie-2023. Laureatów poznamy podczas gali, która odbędzie się 28 października.

Lista nominowanych dostępna jest na stronie: Konkurs Laurów Uniwersyteckich 2023 | funip.org.pl

""