Przedłużenie naboru aktywności do programu 6. ŚFN

01.03.2022 - 13:13 aktualizacja 13.04.2022 - 10:43
Redakcja: OO
Tagi: Śląski Festiwal Nauki

Nabór do programu aktywności 6. Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE zostaje przedłużony o trzy tygodnie – do 21 marca.

Wciąż można zgłaszać propozycje wykładów, warsztatów, stanowisk pokazowych, wystaw, wydarzeń artystycznych oraz aktywności innego rodzaju podczas kolejnej odsłony święta śląskiej nauki. 6. ŚFN KATOWICE odbędzie się między 3 a 5 grudnia 2022 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach oraz hali widowiskowo-sportowej Spodek.

Warto przypomnieć również, że sukces dotychczasowych edycji festiwalu w znacznej mierze przyczynił się do uzyskania przez Katowice tytułu Europejskiego Miasta Nauki 2024.

Propozycję aktywności do programu można zgłaszać za pośrednictwem systemu Coffee.

W razie pytań odpowiedzi udzieli Biuro organizacyjne ŚFN – email: sfn@us.edu.pl, 32 359 23 25.

UWAGA: Zgłoszenia z afiliacją Uniwersytetu Śląskiego dokonane po 28 lutego nie będą mogły ubiegać się o dofinansowanie.

grafika promująca przedłużony nabór do 6. ŚFN KATOWICE