Przedłużony nabór na studia podyplomowe

03.03.2022 - 10:49 aktualizacja 04.03.2022 - 21:18
Redakcja: OO

Trwa nabór na wybrane programy studiów podyplomowych na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

Wciąż jeszcze można się zapisać na:

studia kwalifikacyjne:

• logopedia i medialna emisja głosu, specjalność: neurologopedia (rekrutacja do 04.03)

oraz studia doskonalące:

• historia sztuki (rekrutacja do 10.03),
  • prawo gospodarcze i handlowe (rekrutacja do 07.03),
  • Lider – kreowanie przywództwa i rozwoju zawodowego (rekrutacja do 05.03).

Studia podyplomowe to dobry wybór dla osób, które chcą pogłębić specjalistyczną wiedzę, zdobyć nowe kompetencje i kwalifikacje zawodowe. Są także gwarancją rozwinięcia potencjału zawodowego, który pozwoli zwiększyć swoją atrakcyjność na rynku pracy.

Zajęcia będą realizowane w wersji hybrydowej.

Rekrutacja na studia podyplomowe prowadzona jest online w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów. Informacje o terminach składania dokumentów znajdują się w zakładkach poszczególnych kierunków.

Szczegółowe informacje dotyczące programów dostępne są na stronie internetowej: www.studiapodyplomowe.us.edu.pl.

zdjęcie dziewczyny z plecakiem i książką, tekst: studia podyplomowe, specjalistyczna wiedza, kadra praktykantów, nowoczesne metody, studiuj z nami, www.studiapodyplomowe.us.edu.pl