Rekrutacja do kolejnej edycji Szkoły Prawa i Kultury Chińskiej

14.11.2018 - 12:23 aktualizacja 05.11.2019 - 11:17
Redakcja: admin

Będąca inicjatywą Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego Szkoła Prawa i Kultury Chińskiej jest przedsięwzięciem skierowanym zarówno do studentów, jak i przedsiębiorców zainteresowanych współpracą z Chinami, a także do osób zafascynowanych kulturą tego kraju. Projekt realizowany jest we współpracy z dwoma renomowanymi chińskimi uniwersytetami: Beijing Foreign Studies University oraz Northeastern University in Shenyang. Trwa rekrutacja do kolejnej edycji Szkoły Prawa i Kultury Chińskiej, która potrwa do 30 listopada 2018 roku. Zajęcia rozpoczną się w styczniu 2019 roku.

Program Szkoły Prawa i Kultury Chińskiej obejmować będzie zagadnienia dotyczące kontaktów biznesowych oraz prawa chińskiego w zakresie podejmowania i prowadzenia działalności gospodarczej w Chinach (m.in. procedur administracyjnych, chińskiego prawa pracy, elementów prawa karnego, zasad zawierania i wykonywania umów w Chinach). Uczestnicy będą mieli również okazję do zapoznania się z językiem, tradycją i zwyczajami Chin. Każda sesja prowadzona będzie przez profesorów z partnerskich chińskich uniwersytetów, specjalizujących się w danej dziedzinie prawa i kultury.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.wpia.us.edu.pl/rekrutacja-szkola-spikc.

plakat promujący rekrutację do Szkoły Prawa i Kultury Chińskiej - z pismem chińskim oraz napisem Szkoła Prawa i Kultury Chińskiej / Rekrutacja 2019 / Zapisz się do 30 listopada 2018 r. A także logo organizatorów przedsięwzęcia