Rekrutacja do Studenckiego Zespołu Pieśni i Tańca „Katowice”

11.04.2016 - 13:54 aktualizacja 11.04.2016 - 13:54
Redakcja: admin

Studencki Zespół Pieśni i Tańca „Katowice” prowadzi rekrutację członków zespołu. Poszukiwane są przede wszystkim osoby chcące rozwijać swoją pasję związaną z tańcem i śpiewem. Studencki Zespół Pieśni i Tańca „Katowice” działa przy Uniwersytecie Śląskim od 1969 roku, grając koncerty w Polsce i zagranicą, jest też laureatem wielu festiwali folklorystycznych na całym świecie. Członkowstwo w zespole daje między innymi  możliwość występowania w cieszyńskim  teatrze oraz poznania ludzi z całego świata na Międzynarodowym Festiwalu Folklorystycznym w Cieszynie, którego zespół jest gospodarzem.

Zajęcia Studenckiego Zespołu Pieśni i Tańca „Katowice” odbywają się we wtorki i środy od godziny 17.00 w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.katowice.us.edu.pl.