Rekrutacja uczniów do VI edycji Uniwersytetu Najlepszych

22.02.2024 - 13:06 aktualizacja 08.03.2024 - 15:20
Redakcja: K.S

Trwa rekrutacja uczniów i uczennic do VI edycji Uniwersytetu Najlepszych.

Ideą programu jest umożliwianie ambitnym przedstawicielom młodego pokolenia rozwoju w ramach współpracy z badaczami Uniwersytetu Śląskiego, a także umożliwienie im przebywania w przestrzeni Uniwersytetu.

Działaniami zaplanowanymi w Uniwersytecie Najlepszych są indywidualne programy tutoringowe dla wybranych uczniów i uczennic, w ramach których realizowane są oryginalne projekty badawcze.

Program przeznaczony jest dla uczniów i uczennic z Katowic i Sosnowca z klas 7–8 szkoły podstawowej oraz klas 1–3 szkoły ponadpodstawowej (w przypadku czteroletniego programu nauczania) lub klas 1–4 szkoły ponadpodstawowej (w przypadku pięcioletniego programu nauczania).

Zgłoszenia do programu przyjmowane są do 17 marca 2024 roku poprzez formularz online.

Dokument musi wypełnić osoba pełnoletnia. W przypadku osób, które nie ukończyły 18 roku życia, formularz wypełnia rodzic lub prawny opiekun.

Szczegółowe informacje oraz regulamin programu znajdują się na stronie Uniwersytetu Najlepszych.