Rusza rekrutacja na Uniwersytet Śląski Dzieci

31.05.2023 - 12:24 aktualizacja 31.05.2023 - 13:02
Redakcja: OO
Tagi: rekrutacja

1 czerwca 2023 roku, w Dniu Dziecka, rusza rekrutacja na Uniwersytet Śląski Dzieci, który działa od 14 lat i kształci kolejne pokolenia młodych pasjonatów(-ek) nauki.

Podczas zajęć w ramach UŚD możesz uczestniczyć w warsztatach i przekonać się, że nauka otacza nas każdego dnia, spotkać się z naukowcami(-czyniami) podczas licznych wykładów i tak jak studenci(-tki) być na bieżąco z nowinkami naukowymi. Warsztaty odbywają się w niewielkich grupach, żeby każdy mógł osobiście uczestniczyć w eksperymentach.

Przygoda z nauką odbywa się w grupach wiekowych:

• 5–6 lat – Poszukiwacze;
  • 7–9 – Odkrywcy;
  • 10–12 – Młodzi Naukowcy;
  • 13–15 – Eksperci.

Już 7 czerwca 2023 roku odbędzie się Dzień z Uniwersytetem Otwartym, podczas którego możecie przekonać się, jak świetnie można się bawić, zgłębiając tajemnice naukowe.

Tego dnia o godz. 12.00 zapraszamy na deptak przed rektoratem UŚ (Katowice, ul. Bankowa 12), gdzie będziemy udowadniać, że za pomocą promieni słonecznych możemy ugotować obiad

Podczas wydarzenia rozdawać będziemy ulotki, które umożliwią uzyskanie 10% zniżki na opłatę za czesne.

Szczegółowe informacje na temat oferty UŚD, a także formularz zapisów znajduje się na stronie internetowej: www.dzieci.us.edu.pl.

Rekrutacja. Zrób swojemu dziecku prezent i zapisz je na Uniwersytet Śląski Dzieci!

trzy zdjęcia przedstawiające dzieci podczas różnych eksperymentów w Uniwersytecie Śląskim Dzieci