Ruszają studia MBA dla branży energetycznej

25.03.2016 - 12:23 aktualizacja 05.11.2019 - 11:19
Redakcja: admin

Uniwersytet Śląski i Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów we współpracy z IAE Aix-Marselle Graduate School of Management, jako instytucją walidującą, organizują studia menedżerskie Master of Business Administration dla branży energetycznej.

Program studiów jest dostosowany do potrzeb menedżerów wyższych i średnich szczebli zarządzania w branży energetycznej. Zawiera sesje poświęcone w całości zarządzaniu firmami sektora energetycznego, pozostałe sesje nawiązują do specyfiki funkcjonowania branży energetycznej. Zajęcia prowadzone będą przy wykorzystaniu metodologii ABL (Activity Based Learning – warsztat partycypacyjny), uznanej za najskuteczniejszą dla rozwijania kompetencji menedżerskich, kierowniczych i przywódczych.

Dwuletnie studia dla kadry menedżerskiej sektora energetycznego oparte są na programie realizowanym przez GFKM od ponad 25 lat i uznawanym za najbardziej praktyczny w Polsce. Program jest akredytowany przez IAE Aix-Marselle Graduate School of Management, Aix-Marseille Universite – renomowaną międzynarodową szkołę biznesu we Francji. IAE to jedna z najlepszych szkół biznesu w Europie, czego potwierdzeniem jest posiadanie akredytacji EQUIS, AACSB i AMBA.

Rozpoczęcie studiów planowane jest w październiku 2016 roku. Zajęcia, prowadzone w języku polskim, odbywać będą się raz w miesiącu w sesjach trzydniowych od piątku do niedzieli. O przyjęciu na studia zadecyduje wynik rozmowy kwalifikacyjnej.

Uczestnicy programu otrzymują:

• możliwość udziału we wszystkich zajęciach programowych i spotkaniach integracyjnych,
  • konsultacje międzysesyjne z wykładowcami,
  • opiekę nad projektami dyplomowymi,
  • pełen zestaw niezbędnych podręczników i materiałów dydaktycznych,
  • stałe wsparcie we wszystkich kwestiach merytorycznych i organizacyjnych.

Po pomyślnym ukończeniu studiów słuchacze otrzymają dyplom MBA podpisany przez przedstawicieli trzech partnerskich instytucji: Uniwersytet Śląski, Gdańską Fundację Kształcenia Menedżerów oraz IAE Aix-Marselle Graduate School of Management.

Zaproszenie (dokument pdf)

Kontakt w sprawie studiów MBA dla branży energetycznej:

Halina Frątczak
Koordynator Programu MBA
tel.: 58 558 58 58 w. 310
tel. kom.: 600 095 672
e-mail: h.fratczak@gfkm.pl

Logotypy organizatorów studiów: Uniwersytetu Śląskiego i Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów oraz IAE Aix-Marselle Graduate School of Management