Ruszyła rejestracja na 4. Śląski Festiwal Nauki KATOWICE

03.01.2020 - 16:12, aktualizacja 15.01.2020 - 12:17
Redakcja: AK, Sekcja Prasowa UŚ
Tagi: festiwal, ŚFN, wykłady

Od 3 stycznia 2020 roku istnieje możliwość rejestracji na wydarzenia organizowane w ramach 4. Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE, którego liderem jest Uniwersytet Śląski w Katowicach. Na stronie internetowej 4. ŚFN w menu „Program ŚFN” dostępne są informacje dotyczące stanowisk pokazowych, wykładów, warsztatów oraz wystaw.

Udział w festiwalu jest bezpłatny. Część wydarzeń odbywa się w ramach tzw. wolnego dostępu, natomiast wykłady, warsztaty, wydarzenia specjalne (np. uroczysta gala otwarcia 4. ŚFN w Teatrze Śląskim) czy wybrane spotkania z gośćmi specjalnymi wymagają wcześniejszej rejestracji dla gości indywidualnych oraz dla grup zorganizowanych.

Szczegółowe informacje na temat rejestracji dostępne są na stronie: www.slaskifestiwalnauki.pl.

Harmonogram festiwalu

return to top