ŚMCEBI laureatem konkursu „Marka – Śląskie”

02.10.2019 - 01:14, aktualizacja 02.10.2019 - 01:39
Redakcja: AJS, Sekcja Prasowa
Tagi: Marka Śląskie, nagroda, SMCEBI

Śląskie Międzyuczelniane Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych Uniwersytetu Śląskiego w Chorzowie zostało nagrodzone w X edycji konkursu „Marka – Śląskie” w kategorii nauka w podziękowaniu za znaczący wkład w rozwój województwa śląskiego. Plebiscyt został rozstrzygnięty podczas XXV Gali Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach, która odbyła się 7 września 2019 roku.

W ramach konkursu „Marka – Śląskie” nagradzane są osoby i instytucje, które działają na rzecz województwa śląskiego i kreują jego pozytywny wizerunek zarówno w Polsce, jak i na świecie. W tegorocznej edycji wyróżnienia wręczono w 13 kategoriach.
Plebiscyt „Marka – Śląskie” organizowany jest przez: Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego i Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlową wraz z „Dziennikiem Zachodnim”, TVP Katowice i Radiem Katowice.

⇒ Wyniki konkursu

Plebiscyt „Marka – Śląskie” organizowany jest przez: Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego i Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlową wraz z „Dziennikiem Zachodnim”, TVP Katowice i Radiem Katowice.

return to top