spinPLACE w finale Ogólnopolskiego Konkursu Otwartego na modernizację roku!

05.09.2024 - 14:25 aktualizacja 05.09.2024 - 14:43
Redakcja: K.S

W wyniku głosowania centrum kreatywności i coworkingu Uniwersytetu Śląskiego – spinPLACE dostał się do finału konkursu o Złotą Statuetkę w XXVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Otwartego „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”.

O wygranej w konkursie decyduje liczba zdobytych głosów. Przypominamy, że każda osoba może oddać swój głos jeden raz w ciągu dnia. Możliwość zagłosowania jest dostępna na stronie internetowej konkursu. Po oddaniu głosu konieczne jest jego potwierdzenie poprzez kliknięcie w link wysłany na maila.

Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie  przedsięwzięć budowlanych: modernizacji oraz nowych obiektów ukończonych do I kwartału 2024 roku, wyróżniających się szczególnymi walorami. Główną ideą jest propagowanie i wspieranie działań dla ratowania dziedzictwa narodowego oraz promocja rewitalizacji terenów i rozbudowy obiektów dla uzyskania efektów użytkowych i estetycznych.

Szczegóły konkursu znajdują się na główniej stronie wydarzenia.

siedziba spinPLACE

fot. Małgorzata Dymowska