Spotkanie inaugurujące projekt Inkubator Innowacyjności+

27.04.2017 - 14:46 aktualizacja 27.04.2017 - 14:46
Redakcja: admin

Uniwersytet Śląski w Katowicach w konsorcjum ze spółką celową uczelni SPIN-US oraz Uniwersytetem Jana Kochanowskiego w Kielcach uruchamia projekt Inkubator Innowacyjności+, którego celem jest wsparcie procesu zarządzania wynikami badań naukowych i prac rozwojowych, w szczególności w zakresie komercjalizacji.

Spotkanie inaugurujące projekt rozpocznie się 11 maja 2017 r. o godz. 10.00 w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12). W programie wydarzenia zaplanowano:

• przedstawienie założeń projektu Inkubator Innowacyjności+,
  • prezentację brokerów innowacji/technologii „Nauka ↔ Broker ↔ Komercjalizacja”,
  • prelekcję przedstawiciela Rady Inwestycyjnej „Nauka a biznes: inne spojrzenie na własne rozwiązanie naukowe”,
  • prezentację źródeł finansowania projektów B+R w ramach programów NCBiR,
  • Q&A (pytania i odpowiedzi).

Zgłoszenia na spotkanie przyjmowane są drogą elektroniczną, pisząc pod adres e-mail: inkubatorinnowacyjnosci@us.edu.pl do 9 maja.