Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
search
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Trwają zapisy na nowy semestr w Centrum Języka i Kultury Chińskiej UŚ

02.02.2024 - 10:57 aktualizacja 08.02.2024 - 13:00
Redakcja: OO

Początek letniego semestru roku akademickiego 2023/2024 już za chwilę, dlatego Centrum Języka i Kultury Chińskiej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach zaprasza do zapisów na zajęcia z języka chińskiego w nowym semestrze.

Rekrutacja potrwa do 18 lutego 2024 roku. Kurs skierowany jest do wszystkich osób zainteresowanych, nie tylko do pracowników i studentów UŚ. Zajęcia w semestrze letnim rozpoczną się 26 lutego, a skończą 14 czerwca 2024 roku. Lekcje potrwają 1,5 h i odbywać się będą raz w tygodniu. Możliwy jest udział w kursie stacjonarnie (Katowice, ul. Uniwersytecka 4, sala A.014) lub zdalnie (platforma Zoom).

Zajęcia są zaplanowane w grupach na różnych poziomach: od A0 do A3, a także w grupie zaawansowanej. Lekcje od A0 do A2+ będą prowadzone przez lektorki polsko- i anglojęzyczne, natomiast w grupie zaawansowanej będą odbywały się w całości po chińsku. Minimalna liczba osób w każdej grupie to 12, a maksymalna – 25.

Aby wziąć udział w kursie, należy być osobą pełnoletnią lub osobą, która ukończyła 16 lat i złożyła zgodę rodzica lub opiekuna prawnego na udział w kursie. Nabór prowadzony jest poprzez formularz rejestracyjny. Zgłoszenie zostanie potwierdzone mailowo, a informacje na temat uiszczenia jednorazowej opłaty rekrutacyjnej w wysokości 90 zł zostaną przekazane po potwierdzeniu otwarcia się wybranej grupy.

Harmonogram zajęć (plik docx, 15 KB)

Szczegółowe informacje znajdują się w poście na Facebooku oraz w formularz rejestracyjnym.

Dłoń trzymająca pędzel do kaligrafii. Na papierze widać napisane chińskie znaki

fot. qi xna | Unsplash

return to top