VII edycja konferencji pt. „Kobieta na szpilkach”

13.04.2017 - 09:36 aktualizacja 05.11.2019 - 11:18
Redakcja: admin

Od 17 do 19 maja 2017 roku w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach odbywać się będzie VII edycja konferencji pt. „Kobieta na szpilkach”, która poświęcona zostanie tematyce szeroko pojętego zagadnienia dotyczącego kobiety w XXI wieku. Wśród poruszanych zagadnień znajdą się kwestie koncentrujące się na takich problemach, jak budowanie własnej marki, inwestowanie w siebie, samorozwój. W programie wydarzenia zaplanowano m.in. panel dyskusyjny pt. „Kobieta XXI w. – silna i niezależna”, warsztaty poświęcone social mediom i nowym technologiom, savoir vivre’owi w biznesie, komunikacji w związku i zarządzaniu sobą w czasie, a także szkolenie z samoobrony.

Organizatorem wydarzenia jest Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach. Honorowy patronat nad konferencją objął JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego prof. dr hab. Andrzej Kowalczyk.

Plakat promujący konferencję pt. "Kobieta na szpilkach" z 2017 roku, który zawiera szczegółowy program wydarzenia