Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Warsztaty nt. „FRIS”

16.03.2017 - 17:07 aktualizacja 16.03.2017 - 17:07
Redakcja: admin

27 marca 2017 r. w godz. od 11.00 do 14.00 w Studenckiej Strefie Aktywności (Katowice, ul. Bankowa 12, parter, sala 133) rozpoczną się warsztaty nt. „FRIS”, które poprowadzi Beata Belska-Klekowicka – certyfikowany trener FRIS, pedagog, coach.

Autodiagnoza w stylach myślenia FRIS polega na różnego rodzaju ćwiczeniach, zadaniach, warsztatach. Jest wprowadzeniem do badania psychometrycznego. FRIS trafnie określa i opisuje naturalny sposób myślenia oraz działania. Pokazuje, jak najlepiej wykorzystać naturalne predyspozycje w pracy, w relacjach, w rozwoju osobistym. Metodologia FRIS może być stosowana w celu: budowania zespołu, poprawy komunikacji, wsparcia w procesie zmian, odkrywania zasobów klienta, planowania ścieżki rozwoju, selekcji i rekrutacji, rozwiązywania konfliktów, organizacji treningów interpersonalnych.

Uczestnicy szkolenia poznają genezę FRIS, dowiedzą się, jakie są cele badania oraz jakie ma zastosowanie. Ponadto otrzymają zadania, które pomogą im w określeniu swojego stylu myślenia. Spotkanie adresowane jest głównie do studentów pedagogiki, psychologii oraz doradztwa filozoficzneego i coachingu. Zapisy rozpoczynają się 20 marca i odbywają się pod numerem telefonu: 32 359 19 82.

return to top