Wybory – komunikat dot. wydłużenia terminu złożenia wniosków

17.03.2020 - 09:29 aktualizacja 17.03.2020 - 09:51
Redakcja: MJ
Tagi: wybory

Katowice, 16 marca 2020 r.

Komunikat Rektora Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach
o zmianie komunikatu z 2 marca 2020
dotyczącego zwołania posiedzenia Senatu UŚ

w sprawie wyrażenia opinii
o osobach, które uprawnione podmioty zamierzają wskazać
jako kandydatów na rektora

Z uwagi na zaistnienie nadzwyczajnych okoliczności zmienia się określony w Komunikacie Rektora Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach z 2 marca 2020 dotyczącego zwołania posiedzenia Senatu UŚ w sprawie wyrażenia opinii o osobach, które uprawnione podmioty zamierzają wskazać jako kandydatów na rektora termin złożenia przez podmioty uprawnione do wskazania kandydatów na rektora wniosków o wyrażenie opinii o rozważanych przez nich kandydatach na rektora.

Termin ten zostaje przedłużony do dnia 23 marca 2020 r.

Miejsce złożenia wniosków nie podlega zmianie, tzn. należy je składać w Dziale Organizacyjno-Prawnym Uniwersytetu Śląskiego (rektorat, ul. Bankowa 12, pokój nr 1) w godzinach 7.30–15.30 (z wyłączeniem sobót i niedziel), w tym w dniu 23 marca 2020 r. do godziny 13.30.

Rektor Uniwersytetu Śląskiego
Prof. dr hab. Andrzej Kowalczyk