XX edycja Przeglądu Filmowego „Kino na Granicy”

19.03.2018 - 13:32 aktualizacja 19.03.2018 - 13:32
Redakcja: admin

Od 27 kwietnia do 3 maja 2018 roku w Cieszynie odbywać się będzie współorganizowana przez Uniwersytet Śląski XX edycja Przeglądu Filmowego „Kino na Granicy” – jednego z najbardziej rozpoznawalnych wydarzeń filmowych, którego celem jest odkrywanie i promowanie kultury najbliższych sąsiadów. W tegorocznej edycji udział weźmie blisko 90 filmowców, wśród których będą m.in.: Piotr Domalewski, Jagoda Szelc, Michał Borczuch, Dominika Biernat, Krzysztof Zarzecki, Danuta Stenka, Krzysztof Zanussi, Jan Hřebejk, Ivan Trojan, Maja Komorowska, Jowita Budnik, Jacek Poniedziałek, Beata Kawka, Agnieszka Podsiadlik, Gabriela Muskała, Małgorzata Zajączkowska, Marzena Trybuła. „Kino na Granicy” to również wydarzenia towarzyszące. W klubie festiwalowym zagrają m.in. Pogodno oraz Tymon Tymański & MU.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.kinonagranicy.pl

Plakat promujący 20. edycję Kina na Granicy z datą i miejscem wydarzenia, adresem fb, strony www i instagramu oraz hasztagiem KOsmiczneUrodziny KnG i ze zdjęciami kilku osób związanych z filmem