XXXIX spotkanie Klubu Myśli Ekologicznej

10.11.2016 - 17:19 aktualizacja 05.11.2019 - 11:11
Redakcja: admin

We wtorek 15 listopada 2016 roku o godz. 17.30 w Kinoteatrze Rialto (Katowice, ul. Św. Jana 24) rozpocznie się XXXIX spotkanie Klubu Myśli Ekologicznej, organizowane przez prof. dr. hab. Piotra Skubałę z Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego oraz dr. Ryszarda Kulika z Pracowni na rzecz Wszystkich Istot.

Klub Myśli Ekologicznej jest inicjatywą, która ma na celu propagowanie idei ekologicznych oraz prezentowanie osób wcielających te idee w życie. Cykliczne spotkania organizowane w jego ramach mają inspirować, zachęcać do aktywności, wspierać oddolne inicjatywy oraz przyczyniać się do budowania kręgu osób angażujących się w pracę na rzecz przyrody i człowieka.

W programie listopadowego spotkania przewidziano projekcję filmu mgr. Krystiana Matyska pt. „Łowcy miodu”, a także spotkanie z reżyserem, autorem pierwszego polskiego pełnometrażowego filmu przyrodniczego ukazującego życie pszczół. Mgr Krystian Matysek jest absolwentem Wydziału Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego, scenarzystą, autorem zdjęć do wielu filmów dokumentalnych, przyrodniczych, nagradzanych na festiwalach i sprzedawanych do stacji telewizyjnych na całym świecie.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.klubmysliekologicznej.pl oraz na Facebooku.

Program spotkania (plik pdf)

Plakat spotkania KME