Zgłoszenia do XIII edycji konkursu Wyróżnienia JM Rektora

24.06.2021 - 12:28 aktualizacja 25.06.2021 - 14:18
Redakcja: OO
Tagi: Rector’s Distinctions, Wyróżnienia JM Rektora

Trwa przyjmowanie zgłoszeń studentów i doktorantów do XIII edycji konkursu Wyróżnień JM Rektora UŚ. Wyróżnienia są przyznawane za działalność i osiągnięcia w następujących dziedzinach działalności: społecznej, kulturalnej, artystycznej, sportowej, naukowej, popularnonaukowej oraz za inicjowanie i rozwijanie życia studenckiego. Laureatami konkursu najczęściej są doktoranci i studenci ostatnich lat, co stanowi dla nich podsumowanie i ukoronowanie dotychczasowych osiągnięć.

Procedura konkursowa przeprowadzona zostanie w całości zdalnie – zarówno na etapie składania, jak i wydziałowej oceny wniosków. Uproszczone zostało także przedstawianie zaświadczeń, a oświadczenia pozyskiwane dotychczas w wersji papierowej lub jako skany zostały zastąpione elektronicznym formularzem.

Termin przesyłania wniosków upływa 15 września 2021 roku o godz. 12.00.

Szczegółowe informacje, przykładowe działania w ramach kategorii konkursowych oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: www.wyroznienia.us.edu.pl.

grafika promująca konkurs Wyróżnienia JM Rektora, kolorowa mandala

return to top