Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
search
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Przedłużenie naboru zgłoszeń do XIII edycji konkursu Wyróżnienia JM Rektora

24.06.2021 - 12:28 aktualizacja 19.04.2022 - 09:35
Redakcja: OO
Tagi: Wyróżnienia JM Rektora UŚ

Do 23 września 2021 roku do godz. 12.00 trwa przyjmowanie zgłoszeń studentów i doktorantów do XIII edycji konkursu Wyróżnień JM Rektora UŚ. W konkursie mogą wziąć udział także absolwenci, którzy ukończyli studia w roku akademickiego 2020/2021. Wyróżnienia są przyznawane za działalność i osiągnięcia w następujących dziedzinach działalności: społecznej, kulturalnej, artystycznej, sportowej, naukowej, popularnonaukowej oraz za inicjowanie i rozwijanie życia studenckiego. Laureatami konkursu najczęściej są doktoranci i studenci ostatnich lat, co stanowi dla nich podsumowanie i ukoronowanie dotychczasowych osiągnięć.

Procedura konkursowa przeprowadzona zostanie w całości zdalnie – zarówno na etapie składania, jak i wydziałowej oceny wniosków. Uproszczone zostało także przedstawianie zaświadczeń, a oświadczenia pozyskiwane dotychczas w wersji papierowej lub jako skany zostały zastąpione elektronicznym formularzem.

Szczegółowe informacje, przykładowe działania w ramach kategorii konkursowych oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: www.wyroznienia.us.edu.pl.

grafika promująca konkurs Wyróżnienia JM Rektora, kolorowa mandala

return to top