Zostań współtwórcą 5. Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE. Zgłoszenia do 6 listopada

28.10.2020 - 16:25 aktualizacja 29.10.2020 - 11:50
Redakcja: AJS

Do 6 listopada 2020 roku trwa nabór aktywności, które można zgłaszać do programu 5. edycji Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE. Zaproszenie do współtworzenia wydarzenia kierowane jest do nauczycieli akademickich, pracowników naukowych, doktorantów, studentów, opiekunów i członków kół naukowych, ale również osób zajmujących się nauką amatorsko, którzy chcą zaprezentować swoje dokonania i pasje naukowe podczas święta śląskiej nauki.

Zgłoszenia zawierające propozycje różnych form aktywności takich, jak: stanowiska pokazowe, warsztaty, wykłady, wystawy i inne, przyjmowane są za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie: www.slaskifestiwalnauki.pl/nabor-zgloszen-5-edycja.

Najbliższa edycja Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE odbywać będzie się od 10 do 12 kwietnia 2021 roku w formie hybrydowej, co oznacza, że udział w części wydarzeń będzie możliwy zarówno na miejscu w Międzynarodowym Centrum Kongresowym (MCK) dla określonej liczby osób, jak i zdalnie – za pośrednictwem transmisji online. Propozycje wystawców mogą zatem być zrealizowane na kilka sposobów:

• prezentacja na miejscu w MCK,
  • prezentacja na miejscu w MCK i jednoczesna transmisja online,
  • prezentacja nagrana wcześniej i retransmitowana w internecie.

Szczegółowe informacje na temat zgłoszeń oraz dane kontaktowe do organizatorów Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE znajdują się na stronie: www.slaskifestiwalnauki.pl/zglos-aktywnosc-do-programu-5-sfn-nabor-trwa-do-6-listopada.

Infografika prezentująca możliwości udziału wystawców w 5. edycji Śląskiego Festiwalu Nauki:

Infografika na temat możliwości udziału wystawców 5. edycji Śląskiego Festiwalu Nauki. Ikony prezentujące rodzaje aktywności: wykłady, stoiska pokazowe, warsztaty, transmisje online, wystawy. Tekst: zgłoś aktywność do 6 listopada! Oto Twoje opcje: prezentacja na miejscu w Międzynarodowym Centrum Kongresowym (MCK), prezentacja na miejscu w MCK i jednocześnie dostępna w transmisji online, prezentacja nagrana wcześniej i retransmitowana w internecie. Zapewniamy: (ikony) maseczki, płyny dezynfekujące, zachowanie odległości pomiędzy osobami, pomiar temperatury (termometr), plan / ścieżki zwiedzania. Masz pytania dotyczące zasad organizacji festiwalu? Skontaktuj się z nami! Tel. 323592325, sfn@us.edu.pl. Data festiwalu: 10-12.04.2021, festiwal hybrydowy

grafika promująca nabór zgłoszeń do Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE