Zwycięzca aukcji dla WOŚP odebrał książkę prof. Ryszarda Koziołka

05.02.2020 - 15:28 aktualizacja 06.02.2020 - 09:15
Redakcja: MJ
Tagi: WOŚP

W ramach 28. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Uniwersytet Śląski w Katowicach zorganizował aukcje internetowe, aby wesprzeć zbiórkę funduszy na zakup nowoczesnych urządzeń służących ratowaniu życia i zdrowia dzieci. Przedmiotem jednej z nich była książka pt. „Wiele tytułów” prof. dr. hab. Ryszarda Koziołka, prorektora ds. kształcenia i studentów wraz z indywidualną dedykacją autora. Publikacja to zbiór esejów o literaturze, kulturze, historii i sztuce; erudycyjna wyprawa szlakiem wielkich dzieł, bohaterów i kulturowych kontekstów, jak czytamy na stronie Wydawnictwa Czarne.

5 lutego 2020 roku w rektoracie uczelni odbyło się spotkanie, podczas którego prorektor prof. Ryszard Koziołek wręczył książkę Adamowi Szai – zwycięzcy aukcji oraz autorowi bloga www.smakksiazki.pl.