„Wieczór wśród gwiazd” – spotkanie z dr Dagną Kocur

08.05.2024 - 13:43, aktualizacja 08.05.2024 - 13:47
Redakcja: K.S

9 maja 2024 roku w godzinach 18.00–20.00 w Klubie Rawa w Katowicach (spinPLACE, ul. Bankowa 5) odbędzie się spotkanie z dr Dagną Kocur – psycholog, certyfikowaną trenerką uważności, pt. „Wieczór wśród gwiazd”.

Celem wydarzenia jest przybliżenie tematyki szeroko rozumianej uważności (mindfulness). Pierwsza część spotkania będzie mieć charakter wykładowy. W drugiej części osoby uczestniczące w wydarzeniu będą miały okazję doznać mocy uważności na własnej skórze – zostaną zaprezentowane ćwiczenia na „mięsień uważności” oraz praktyki, które można wprowadzić do swojej codzienności. Całość spotkania odbywać się będzie w przyjemnym klimacie gwiezdnego nieba wykreowanego przez organizatorki.

Organizatorkami wydarzenia są studentki Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Więcej informacji na Facebooku wydarzenia.

Wstęp wolny.