Briefing prasowy dot. rekrutacji na studia w Uniwersytecie Śląskim

20.06.2024 - 15:04, aktualizacja 20.06.2024 - 15:10
Redakcja: JW

W czwartek 21 czerwca 2024 r. o godzinie 9.30 w Rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, na 1. piętrze przed aulą im. K. Lepszego (ul. Bankowa 12, Katowice), odbędzie się briefing prasowy dotyczący rekrutacji na studia na Uniwersytecie Śląskim.

Podczas briefingu przedstawimy ofertę kształcenia na rok akademicki 2024/2025, formy wsparcia dla studentek i studentów, w tym nowy fundusz, który zostanie uruchomiony w najbliższym roku akademickim, nową aplikację mobilną Uniwersytetu Śląskiego, a także opowiemy o możliwościach skorzystania z oferty mobilności międzynarodowej.

Na briefingu obecni będą również studentka – Mistrzyni Polski w strzelectwie oraz student Kolegium Indywidualnych Studiów Międzyobszarowych, którzy opowiedzą o możliwościach rozwoju na Uniwersytecie Śląskim.