Bezpłatne wejściówki do plenerowego miasta nauki nad Rawą | ŚFN KATOWICE

24.09.2021 - 13:11 aktualizacja 24.09.2021 - 17:13
Redakcja: OO
Tagi: Śląski Festiwal Nauki

Już 10 października 2021 roku nad Rawą odbywać się będzie 5. Śląski Festiwal Nauki KATOWICE. Na uczestników będzie czekać ponad 200 stanowisk pokazowych, 12 scen wykładowych, blisko 1000 naukowców i wielu gości specjalnych. Żeby skorzystać z tych atrakcji, konieczne będzie posiadanie bezpłatnej wejściówki (wydrukowanej lub w telefonie), którą będzie trzeba wymienić na opaskę w punkcie informacyjnym. Opaska pozwoli na swobodne poruszanie się po terenie festiwalu.

Piąta edycja Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE trwać będzie od 9 do 15 października, a bezpłatna wejściówka będzie obowiązywała wyłącznie 10 października i jest niezbędna do wejścia na teren miasta nauki nad Rawą (przestrzeń od rynku w Katowicach przez ul. Teatralną, kampus Uniwersytetu Śląskiego, aż do granicy osiedla Gwiazdy przy ul. Dudy-Gracza).

Aby wejść na teren festiwalu 10 października, należy:

• pobrać bezpłatną wejściówkę ze strony systemcoffee.pl (dostęp do formularza rejestracyjnego będzie aktywny do 10 października włącznie);
  • wydrukować wejściówkę lub zapisać w telefonie;
  • pokazać wejściówkę w jednym z punktów informacyjnych na terenie festiwalu;
  • założyć opaskę (należy ją pokazywać zawsze przy wejściu do wybranej strefy).

Uczestnictwo w gali otwarcia 9 października będzie możliwe po dokonaniu odrębnej rejestracji na to wydarzenie. Udział w wykładach online od 11 do 15 października nie wymaga zgłoszenia, natomiast w przypadku warsztatów konieczna będzie wcześniejsza rejestracja na wybrane wydarzenie.

Szczegółowe informacje dotyczące bezpłatnej wejściówki dostępne są na stronie ŚFN KATOWICE.

kod QR wyświetlony na ekranie telefonu

fot. Pixabay