Black Friday w sklepie z gadżetami UŚ

24.11.2020 - 15:53 aktualizacja 25.11.2020 - 09:58
Redakcja: AJS

Nieubłaganie nadchodzi zima, a więc za chwilę rozpoczną się poszukiwania ciepłych bluz i skarpet. Wraz z najchłodniejszą porą roku zbliżają się również święta Bożego Narodzenia, zatem wkrótce zaczniemy się rozglądać za prezentami dla najbliższych. Black Friday w sklepie z gadżetami UŚ to idealny moment na uzupełnienie garderoby i przygotowanie świątecznych upominków.

Warto odwiedzić sklep online w dniach od 27 listopada do 4 grudnia 2020 roku, rozejrzeć się po wirtualnych półkach i wybrać coś dla siebie. Tylko w tych dniach, ze względu na Black Friday, obowiązywać będą specjalne ceny.

Dlaczego sklep z gadżetami UŚ?

Uniwersytet Śląski to nie tylko uczelnia, ale także solidna marka, z którą można się identyfikować i z dumą prezentować światu. Logo UŚ na bluzie, koszulce, krawacie, a nawet torbie czy portfelu to z jednej strony przejaw prestiżu, a z drugiej komunikat — patrz, jaki jestem cool! Uczelniane bluzy i t-shirty zaprojektowane są zgodnie z najnowszymi trendami obowiązującymi w świecie streetwearu. Co więcej, stylowa, porządnie wykonana odzież we wszystkich rozmiarach, eleganckie portfele i torby z logo UŚ, filiżanki, kubki i pióra oraz inne uniwersyteckie gadżety to doskonałe pomysły na prezenty dla dziewczyny, chłopaka, przyjaciół czy rodziny – niezależnie od wieku. Zbliżają się święta lub urodziny? Bliska osoba obroniła pracę magisterską? Zróbmy jej przyjemność, wybierając coś wyjątkowego z symbolem UŚ.

Poza tym, że sklep dba o wysmakowany, choć unikalny design swoich produktów, zależy mu również na ich jakości. Dlatego produkty dostępne na stronie www.sklep.us.edu.pl wykonane są z najlepszych materiałów i odznaczają się wyjątkową trwałością.

Sklep online dostępny jest przez 24 godziny na dobę: www.sklep.us.edu.pl.
W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu: +48 511-148-390 lub drogą elektroniczną – adres e-mail: sklep@us.edu.pl.

Czarno-białe zdjęcie w tle, wieszaki z ubraniami. Napisy: sklep z gadżetami Uniwersytetu Śląskiego, Black Friday, 27.11-4.12.2020 r.

Grafika promocyjna, Black Friday w sklepie z gadżetami UŚ