13. edycja Akademii Liderów Energii – rekturacja

26.04.2024 - 11:06, aktualizacja 26.04.2024 - 11:12
Redakcja: K.S

Do 28 maja 2024 roku trwa rekrutacja do 13. edycji Akademii Liderów Energii – bezpłatnego programu rozwojowo-edukacyjnego skierowanego do studentów i absolwentów uczelni wyższych, którzy nie ukończyli 26. roku życia i interesują się branżą energetyczną.

Fundacja Pagi poszukuje osób, które interesują się branżą energetyczną i w przyszłości chcą zostać liderami transformacji.

Udział w programie zapewnia sporą dawkę wiedzy o sektorze energetycznym oraz daje okazję do networku z ekspertami z branży. To również możliwość na wzmocnienie kompetencji miękkich poprzez rozwijanie umiejętności pracy w interdyscyplinarnych zespołach oraz warsztaty leadershipu. Dzięki udziałowi w programie uczestnicy mogą zyskać szansę na zdobycie płatnego stażu lub pracy w jednej z firm partnerskich.

W tym roku motywem przewodnim edycji jest hasło „Energetyka dla pokoleń”. Uczestnicy programu wraz z ekspertami podczas serii zajęć zastanowią się nad optymalną strategią na drodze ku neutralności klimatycznej która zapewni nie tylko bezpieczeństwo energetyczne, lecz także stworzy fundamenty dla zrównoważonej przyszłości dla kolejnych pokoleń.

Aby wziąć udział, należy wypełnić i wysłać formularz rejestracyjny.

Ze szczegółowymi informacjami można zapoznać się na stronie wydarzenia oraz Facebooku

Program od 13 lat jest realizowany przez Fundację im. Lesława A. Pagi.

grafika wydarzenia