4 Design Days | Debata z udziałem rektora UŚ

21.01.2022 - 14:15, aktualizacja 24.01.2022 - 23:31
Redakcja: RJ

Między 27 a 30 stycznia 2022 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach będzie się odbywać wydarzenie „4 Design Days”.

Udział w spotkaniu weźmie rektor Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach prof. dr hab. Ryszard Koziołek, który będzie prelegentem w dyskusji pt. „Jest Strefa Kultury. Czas na Strefę Nauki!”. Debata odbędzie się 27 stycznia o godzinie 14.30 w sali konferencyjnej 25 i będzie dotyczyła rewitalizacji Katowic jako Miasta Nauki. Osoby biorące udział w dyskusji zastanowią się, jak zbudować stolicę nauki na miarę XXI w., która będzie atrakcyjna dla studentów, funkcjonalna dla uczelni, otwarta na mieszkańców, a jednocześnie będzie przyciągała przyjezdnych.

„4 Design Days” to święto architektury i designu. Przez cztery dni największe osobistości światowego i polskiego designu, architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy będą dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze, designie i nieruchomościach.