Akademia Rozwoju Kariery 2018

25.06.2018 - 13:31, aktualizacja 05.11.2019 - 11:17
Redakcja: admin

Akademia Rozwoju Kariery to cykl wakacyjnych szkoleń dla studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego. Organizatorami warsztatów jest Biuro Karier UŚ wraz z przedstawicielami współpracujących firm. W tym roku są to: Capgemini Poland, VEO Worldwide Services, PwC SDC, WEM Consulting oraz Belbin Polska.

Tematyka spotkań dotyczyć będzie takich zagadnień, jak: efektywna komunikacja, asertywność, współpraca w zespole, zarządzanie czasem, e-branding czy radzenie sobie ze stresem.

Projekt jest adresowany do osób, które pragną rozwinąć swoje umiejętności i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy.

Tegoroczne szkolenia odbywać będą się w lipcu, sierpniu i wrześniu w Studenckiej Strefie Aktywności w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12, sala 133).

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.bk.us.edu.pl.

Harmonogram Akademii Rozwoju Kariery 2018 (pdf, 427 kB)

żółto-biały plakat promujący Akademię Rozwoju Kariery z napisem lipiec-sierpień-wrzesień