Akademickie Mistrzostwa Polski w Futsalu – półfinał D

24.01.2024 - 10:02, aktualizacja 24.01.2024 - 10:18
Redakcja: K.S

plakat organizatorów

Od 1 do 4 lutego 2024 roku będą odbywały się Akademickie Mistrzostwa Polski w Futsalu – półfinał D.

W rywalizacji udział wezmą drużyny reprezentujące 16 uczelni z następujących województw: lubuskiego, dolnośląskiego, opolskiego i śląskiego. Każda z nich będzie walczyła o finał, do którego zakwalifikują się cztery najlepsze drużyny.

Mecze będą rozgrywane w Szkole Podstawowej nr 54 im. Marii Konopnickiej w Katowicach (ul. Wojciecha 9) oraz Hali Widowiskowo–Sportowej MOSiR w Mysłowicach (ul. Bończyka 32z).

Dużym wsparciem dla zawodników będzie doping kibiców, dlatego uczestnictwo  wszystkich zainteresowanych jest mile widziane.

Wstęp na mecze jest bezpłatny.

Harmonogram meczy oraz pozostałe informacje są dostępne na stronie wydarzenia oraz na profilu Facebook.

Organizatorem wydarzenia jest AZS Uniwersytetu Śląskiego.