Blok Kształcenia Nauczycielskiego | Nabór na zajęcia przygotowujące do wykonywania zawodu nauczyciela

18.01.2024 - 09:52, aktualizacja 18.01.2024 - 09:52
Redakcja: OO

Trwa nabór na zajęcia przygotowujące do wykonywania zawodu nauczyciela w ramach Bloku Kształcenia Nauczycielskiego.

Kwalifikacje nauczycielskie mogą uzyskać studenci, którzy na swoich wydziałach i kierunkach nie mają specjalności nauczycielskiej, a którzy w ramach studiowanego aktualnie kierunku i odbytych studiów licencjackich uzyskają przygotowanie merytoryczne do pracy w charakterze nauczyciela przedmiotu. Program Bloku Kształcenia Nauczycielskiego skierowany jest więc do studentów I roku studiów magisterskich uzupełniających, którzy ukończyli studia I stopnia na tym samym kierunku i są zainteresowani uzyskaniem dodatkowych kwalifikacji.

Spotkanie informacyjne dotyczące naboru odbędzie się 25 stycznia 2024 roku o godz. 18.00 na platformie Teams. Zgłoszenia chęci udziału w zebraniu przyjmuje Karolina Jakubowska, do której należy przesłać prośbę o dołączenie do spotkania poprzez czat na platformie Teams w terminie do 23 stycznia 2024 roku.