„Case’y rozmów kwalifikacyjnych w Excelu” – webinar

18.09.2024 - 13:25, aktualizacja 18.09.2024 - 13:25
Redakcja: K.S

19 września Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach organizuje ostatni z serii Akademia Analityka webinar pt. „Case’y rozmów kwalifikacyjnych w Excelu”. Warsztaty będą się odbywały od godz. 18.00 do 19.30.

Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się, jak rozwiązać zadania spotykane na rekrutacjach i jakie są najistotniejsze narzędzia usprawniające codzienną pracę w Excelu.

Warsztat realizowany jest na poziomie podstawowym oraz średnio zaawansowanym.

W trakcie spotkania uczestnicy:

• poznają najczęściej zadawane pytania na rozmowach kwalifikacyjnych z Excela,
  • zdobędą wiedzę o najprzydatniejszych narzędziach, skrótach klawiaturowych oraz trikach ułatwiających codzienną pracę w Excelu,
  • przekonają się, jaki jest ich poziom znajomości Excela,
  • otrzymają pełne rozwiązania testu wraz z instrukcją przedstawiającą „krok po kroku” dojście do każdego z rozwiązań.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja.

Szczegółowe informacje dostępne są na głównej stronie wydarzenia.

obrazek wydarzenia