„Chcemy rzeki. Sprzątanie Rawy”

16.05.2024 - 09:56, aktualizacja 16.05.2024 - 09:56
Redakcja: OO

W sobotę 18 maja 2024 roku odbędzie się wyjątkowe wydarzenie „Chcemy rzeki. Sprzątanie Rawy”. Inicjatywa powstała dzięki współpracy Akademii Sztuk Pięknych oraz Uniwersytetu Śląskiego i jest skierowana do wszystkich, którym zależy na czystym i zdrowym środowisku.

Dołączcie do nas, aby wspólnie zadbać o naszą rzekę Rawę. To nie tylko świetna okazja do zrobienia czegoś dobrego dla natury, ale także możliwość spotkania się i współpracy z ludźmi, którym leży na sercu los naszej planety.

Miejsce spotkania: Katowice, plac przed Centrum Informacji Naukowej i Biblioteką Akademicką (CINIBA) od strony ul. Pańki

Organizatorzy zapewniają rękawice i worki na śmieci, ale można zabrać własne narzędzia do sprzątania. Katowickie wodociągi zapewnią wodę do picia, należy wziąć ze sobą swoje bidony.

Niech nasza rzeka znów będzie czysta i pełna życia!

Szczegółowe informacje znajdują się na wydarzeniu na Facebooku.

plakat promujący wydarzenie „Chcemy rzeki. Sprzątamy Rawę”