Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English

Cykl warsztatów pt. „Droga do kariery: języki obce i nie tylko”

08.03.2017 - 13:42, aktualizacja 05.11.2019 - 11:18
Redakcja: admin

W środę 15 marca 2017 roku w godz. od 15.00 do 16.00 na Wydziale Matematyki, Fizyki i Chemii Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 14, s. 227) odbywać się będzie wykład pt. „Czy praca w sektorze nowoczesnych usług biznesowych może być rozwojowa?”, który zainauguruje cykl warsztatów pn. „Droga do kariery: języki obce i nie tylko” organizowanych przez Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych UŚ.

Szkolenia prowadzić będą pracownicy firmy PwC Service Delivery Center Poland – wiodącej globalnej organizacji świadczącej usługi doradcze. W spotkaniach udział wziąć mogą studenci Uniwersytetu Śląskiego, którzy chcą poszerzyć wiedzę i zdobyć umiejętności wymagane przez przyszłych pracodawców  m.in. w zakresie:

  • komunikacji,
  • obsługi programu MS Excel na poziomie podstawowym i zaawansowanym,
  • języka angielskiego i języka niemieckiego w biznesie i finansach,
  • procesu rekrutacji łącznie z symulacją fragmentu rozmowy kwalifikacyjnej.
     

Zgłoszenia udziału przyjmowane są do 10 marca (lub do wyczerpania miejsc) za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie: http://bit.ly/DrogaDoKariery. Osoby zakwalifikowane do udziału w warsztatach zostaną poinformowane drogą elektroniczną. Liczba miejsc jest ograniczona, pierwszeństwo udziału mają uczestnicy wykładu inauguracyjnego.

Program warsztatów (plik pdf)
 

Plakat wydarzenia, na którym jest zamieszczony program warsztatów na białym tle

return to top