„Czy są sposoby na poprawę życia seksualnego?” – wykład dr Dagny Kocur w ramach EMNK 2024

13.02.2024 - 13:03, aktualizacja 15.02.2024 - 13:37
Redakcja: K.S

plakat wydarzenia

29 lutego 2024 roku w Galerii Teatru Korez (plac Sejmu Śląskiego 2, Katowice) o godz. 17.00 odbędzie się wydarzenie organizowane przez Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, realizowane w ramach projektu: „Nauka jest wszędzie!”:

Wykład pt. „Czy są sposoby na poprawę życia seksualnego?” wygłosi dr Dagna Kocur, która odpowie na pytania:

• jak funkcjonuje mózg pod wpływem zakochania,
  • kiedy możemy mówić o miłości,
  • w jaki sposób zadbać o życie seksualne i związek.

Badaczka z Instytutu Psychologii UŚ prowadzi badania naukowe i kształci z zakresu seksuologii, komunikacji i psychologii społecznej. Jest członkinią zespołu rzecznika praw studenta i doktoranta, a od 2023 roku także pełnomocniczką rektora ds. przeciwdziałania molestowaniu seksualnemu.

Wydarzenie realizowane jest w ramach obchodów Europejskiego Miasta Nauki Katowice 2024, w paśmie Miasto-Region-Akademia.

Partnerami wydarzenia są: Teatr Korez oraz Europe Direct Śląskie.