Dni Otwarte Kolegium Indywidualnych Studiów Międzyobszarowych

24.04.2024 - 09:43, aktualizacja 24.04.2024 - 09:43
Redakcja: K.S

27 maja 2024 roku w godz. 15.00–17.00 w Klubie Rawa (spinPLACE, ul. Bankowa 5, Katowice) odbędą się Dni Otwarte Kolegium Indywidualnych Studiów Międzyobszarowych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Kolegium Indywidualnych Studiów Międzyobszarowych jest jednostką dydaktyczną Uniwersytetu Śląskiego, w której student sam buduje swój program kształcenia. Może wybierać zajęcia na prawie wszystkich kierunkach Uniwersytetu Śląskiego, wskazując jeden lub więcej kierunków wiodących, na których zdobędzie dyplom, a swój rozwój naukowy i zawodowy wzbogaca o dowolnie wybrane zajęcia na innych kierunkach.

Podczas Dni Otwartych będzie możliwość spotkania się ze studentami i pracownikami Kolegium ISM oraz wzięcia udziału w symulacji rozmowy kompetencyjnej, będącej częścią procesu rekrutacyjnego.

Do udziału zapraszamy wszystkich zainteresowanych studiowaniem międzydziedzinowym na Uniwersytecie Śląskim.

Chętnych do udziału w wydarzeniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

grafika wydarzenia