Drugi blok cyklu „Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania”

27.02.2017 - 17:04, aktualizacja 05.11.2019 - 11:11
Redakcja: admin

Organizowane przez firmę Future Processing „Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania” to cykl wykładów i warsztatów, który już od kilku lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród młodych programistów. Podczas spotkania specjaliści z Future Processing dzielą się z uczestnikami swoją wiedzą i prezentują różne aspekty pracy projektowej. Celem przedsięwzięcia jest dbanie o wszechstronny rozwój studentów i absolwentów kierunków technicznych oraz promocja wiedzy technologicznej. Projekt, podobnie jak w poprzednich edycjach, realizowany jest na Uniwersytecie Śląskim i Politechnice Śląskiej.

Drugi blok cyklu „Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania” (DPTO) w roku akademickim 2016/2017 odbędzie się 8 marca 2017 roku w Sosnowcu na Wydziale Informatyki i Nauki o Materiałach Uniwersytetu Śląskiego.

Uczestnicy wykładów zatytułowanych „Dzień w projekcie” dowiedzą się, jak zwiększyć swoją atrakcyjność dla przyszłych pracodawców i jak najlepiej kierować swoim rozwojem. Nie zabraknie także tematów technicznych związanych z takimi zagadnieniami, jak testy automatyczne, mechanizm Dependency Injection oraz GIT.

Uczestnicy cyklu będą ponadto mieli możliwość zapisania się na warsztaty, które odbędą się 18 marca w siedzibie firmy Future Processing. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc pierwszeństwo udziału w szkoleniu otrzymają osoby, które wzięły udział w wykładach II bloku DPTO i jednocześnie w najciekawszy sposób uzasadnią chęć swojego uczestnictwa w warsztatach. Zapisy na szkolenie rozpoczynają się 10 marca.

Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny na II blok cyklu „Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania” 2016/2017 dostępne są na stronie: www.dpto.pl

Plakat promujący drugi blok cyklu DPTO zawierający najważniejsze informacje (datę, miejsce, organizatora)