Dzień Kultury Kanadyjskiej

03.12.2018 - 16:20, aktualizacja 05.11.2019 - 11:17
Redakcja: admin

18 grudnia 2018 roku Instytut Języków Romańskich i Translatoryki UŚ organizuje kolejną edycję Dnia Kultury Kanadyjskiej. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 9.45 w auli 0.1 (poziom -1) na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu.

W programie zaplanowano między innymi wystąpienia przybliżające kulturę kanadyjską i quebecką, które zostaną przedstawione przez pracowników Zakładu Badań Kanadyjskich i Przekładu Literackiego IJRiT oraz zaproszonych gości.

Wydarzeniu będzie towarzyszyć także konkurs tłumaczeniowy, który adresowany jest do wszystkich zainteresowanych uczniów i studentów. Szczegóły konkursu znaleźć można pod adresem: http://romanistyka.us.edu.pl/aktualnosci/1101-dzien-kultury-kanadyjskiej-w-instytucie-jezykow-romanskich-i-translatoryki-us.html.

Program Dnia Kultury Kanadyjskiej (pdf, 210 kB)