Dzień otwarty spinPLACE

28.05.2024 - 13:11, aktualizacja 28.05.2024 - 13:11
Redakcja: OO

5 czerwca 2024 roku odbędzie się dzień otwarty spinPLACE. Będzie to okazja do udziału w bezpłatnych szkoleniach, warsztatach i spotkaniach z pracodawcami.

Wydarzenie ma na celu pokazanie obiektu spinPLACE – centrum kreatywności i coworkingu jako unikatowego, inspirującego miejsca, zachęcenie do użytkowania dostępnych przestrzeni i skorzystanie z inicjatyw organizowanych przez jednostki skupione w spinPLACE.

W programie zaplanowano:

• spotkania z pracodawcami – Komendą Wojewódzką Policji w Katowicach oraz Agencją Bezpieczeństwa Wewnętrznego,
  • warsztaty SpinUS „Zagrajmy w otwarte karty”,
  • szkolenie Kancelarii Andersen „Tax Team – konsultant, senior i manager w dziale doradztwa podatkowego – oczekiwania vs rzeczywistość”.

Podczas wydarzenia przewidziano również spotkania dla obcokrajowców:

• szkolenie Biura Współpracy z Gospodarką UŚ „Innowacje społeczne z elementami Design Thinking”,
  • szkolenie Biura Karier UŚ „Praca zespołowa”.

Obowiązują zapisy.

Szczegółowe informacje o dniu otwartym znajdują się na stronie spinPLACE.