Egzaminy certyfikujące z języka angielskiego na poziomie B2 i C1

29.08.2022 - 11:02, aktualizacja 29.08.2022 - 11:03
Redakcja: OO

Trwa nabór do udziału w odpłatnych i nieodpłatnych egzaminach certyfikujących biegłość językową w zakresie języka angielskiego na poziomie B2 i C1. Egzaminy, przeprowadzane przez Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, odbędą się 20 września 2022 roku (egzaminy pisemne) oraz 22–23 września 2022 roku (egzaminy ustne). Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: certyfikatyspnjo.us.edu.pl.

Akademicki certyfikat biegłości językowej na poziomie B2 jest dokumentem poświadczającym osiągnięcie biegłości językowej na poziomie wymaganym do ukończenia studiów I stopnia, a C1 – studiów jednolitych magisterskich/studiów II stopnia, dla których wymagany poziom to B2+.