Espresso z ekspertami! | Wykład redaktora Wiktora Niedzickiego

12.06.2024 - 11:15, aktualizacja 20.06.2024 - 10:58
Redakcja: JW

20 czerwca 2024 r. o godz. 17.00–18.00 w budynku spinPLACE (Katowice, ul. Bankowa 5) odbędzie się wykład redaktora Wiktora Niedzickiego pt. „Inteligentne materiały”. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wypełnić formularz rejestracyjny. Więcej informacji na temat wykładu można znaleźć na stronie internetowej Wydziału Nauk Ścisłych i Technicznych.

Cykl „Espresso z ekspertami” to seria popularnonaukowych wykładów z zakresu nauk ścisłych i technicznych. Spotkania te są dedykowane wszystkim zainteresowanym – studentom, uczniom oraz entuzjastom nauki. Celem jest zachęcenie uczestników do eksploracji fascynującego świata nauk ścisłych oraz wzbogacenie ich dotychczasowej wiedzy. Wykłady prowadzą wybitni naukowcy, którzy dzielą się najnowszymi odkryciami w dziedzinach fizyki, informatyki i chemii, jak również znani popularyzatorzy nauki, którzy w przystępny sposób prezentują interesujące tematy.

Wydarzenie realizowane jest w ramach obchodów Europejskiego Miasta Nauki Katowice 2024, w paśmie Miasto-Region-Akademia. Wydarzenie jest dofinansowane ze środków Województwa Śląskiego – Współorganizatora Europejskiego Miasta Nauki Katowice 2024.