ETHLegal – konferencja naukowa o innowacjach na styku prawa i technologii blockchain

04.09.2024 - 14:41, aktualizacja 04.09.2024 - 14:42
Redakcja: K.S

7 września 2024 roku ETHWarsaw organizuje wyjątkowe wydarzenie, które będzie się odbywało od 10.00 do 19.00 w Rotundzie PKO w Warszawie (ul. Marszałkowska 100/102).

Konferencja zgromadzi czołowych ekspertów, prawników, przedstawicieli branży fintech oraz entuzjastów nowych technologii. Podczas ETHLegal uczestnicy będą mieli okazję zgłębić kluczowe zagadnienia związane z prawnymi aspektami technologii blockchain, w tym regulacjami prawnymi dotyczącymi kryptowalut, szczególnie w aspekcie projektowanej ustawy o rynku kryptoaktywów w Polsce. Prelekcje poprowadzą uznani specjaliści, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat dynamicznie zmieniającego się krajobrazu prawnego w kontekście technologii rozproszonych rejestrów.

To spotkanie to doskonała okazja dla profesjonalistów z branży prawnej i technologicznej, aby zaktualizować swoją wiedzę, nawiązać cenne kontakty oraz zrozumieć, jak prawo i technologia mogą współdziałać, tworząc nowe możliwości dla biznesu i społeczeństwa.

ETHLegal jest imprezą towarzyszącą ETHWarsaw. ETHWarsaw to największa konferencja i hackathon blockchainowy w Polsce, których celem jest promowanie innowacji w zakresie Web3 oraz edukacja na temat technologii blockchain. Organizowane przez entuzjastów i ekspertów z branży, konferencja i hackathon przyciąga uczestników z całego świata, oferując bogaty program merytoryczny i networkingowy.

Współorganizatorem konferencji jest Śląskie Centrum Inżynierii Prawa, Technologii i Kompetencji Cyfrowych CYBER SCIENCE z Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Szczegóły wydarzenia wraz z formularzem rejestracyjnym są dostępne na stronie ETHLegal