Filmowe spotkania z psychologią – pokaz filmu „Na samym dnie” połączony z dyskusją

09.04.2024 - 14:02, aktualizacja 09.04.2024 - 14:04
Redakcja: PK

W środę 17 kwietnia o godz. 17.00 w kinie studyjnym Światowid (ul. 3 Maja 7, Katowice) odbędzie się pokaz filmu „Na samym dnie” (89 min). Wydarzenie organizowane jest w ramach cyklu „Filmowe spotkania z psychologią”.

Historia obsesyjnej nastoletniej miłości opowiedziana przez Jerzego Skolimowskiego, po rekonstrukcji, jest po raz pierwszy dystrybuowana w pełnej wersji. Z powodu zawiłości prawnych film przez długi czas nie mógł być prezentowany publicznie.

Więcej informacji o wydarzeniu i opis filmu: https://swiatowid.katowice.pl/movies/filmowe-spotkania-z-psychologia-na-samym-dnie/

Rozmowę po filmie poprowadzi dr Magdalena Sitko-Dominik z Instytutu Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.