III Puchar Rektora Uniwersytetu Śląskiego w Aerobiku Sportowym

02.04.2024 - 12:44, aktualizacja 02.04.2024 - 12:44
Redakcja: OO

W sobotę 6 kwietnia 2024 roku w hali sportowej przy Gimnazjum nr 16 w Katowicach (ul. Wojciecha 9) odbędzie się III Puchar Rektora Uniwersytetu Śląskiego w Aerobiku Sportowym.

W zawodach wezmą udział zawodnicy z 10 klubów, w tym studenci z: Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, Uniwersytetu Jagiellońskiego, Politechniki Krakowskiej i Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, a także kluby zrzeszające dzieci i młodzież: Balance Sport, Klub Enka, Akademia Talentów i Studio OK.

Organizatorem zawodów jest AZS Uniwersytetu Śląskiego. Patronat medialny nad wydarzeniem objęła TVP Katowice.

Zapraszamy wszystkich pracowników, studentów i miłośników sportu do kibicowania.