Inauguracja roku akademickiego 2021/2022 na Wydziale Prawa i Administracji

24.09.2021 - 14:45, aktualizacja 27.09.2021 - 09:12
Redakcja: MJ
Tagi: inauguracja

Inauguracja roku akademickiego 2021/2022 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego odbędzie się 5 października 2021 roku o godz. 14.00 w budynku Wydziału przy ul. Bankowej 11B (aula 5).

W programie wydarzenia:

• przemówienie inauguracyjne dziekana Wydziału Prawa i Administracji prof. dr. hab. Czesława Martysza;
  • przemówienie inauguracyjne prorektor ds. rozwoju kadry prof. dr hab. Ewy Jarosz;
  • immatrykulacja studentów;
  • wykład inauguracyjny pt. „Wartości akademickie we współczesnym uniwersytecie”, który wygłosi rzecznik praw i wartości akademickich w Uniwersytecie Śląskim prof. dr hab. Jacek Górecki.

W związku z koniecznością zachowania zasad bezpieczeństwa w inauguracji może uczestniczyć ograniczona liczba osób. Studenci zainteresowani uczestnictwem w inauguracji proszeni są o przesłanie wiadomości mailowej na adres: wpia@us.edu.pl. O wpisie na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń.